اندیشه نوین | اخذ پزیرش تحصیلی تحصیل در آمریکا تحصیل در کانادا سوئیس و هلند مهاجرت
اندیشه نوین | اخذ پزیرش تحصیلی تحصیل در آمریکا تحصیل در کانادا سوئیس و هلند مهاجرت
تحصیل در انگلستان

اخذ پذیرش تحصیلی در انگلستان و تحصیل در انگلستان همواره مورد توجه دانشجویان از سراسر جهان بوده است و دانشجویان بین المللی همواره حضور چشمگیری برای ادامه تحصیل در انگلستان داشته اند, و پیوسته تعدادشان رو به افزایش بوده است. رتبه ها و مدارک تحصیلی اخذ شده در کشور انگلستان، به عنوان رتبه های با کیفیت و برتر جهانی در سراسر دنیا شناخته شده است. معیارها و استانداردهای انتخاب این برتریها، توسط برخی از دانشگاههای قدیمی تر با نامهای شناخته شده مانند آکسفورد و کمبریج تعیین میشود اما، روال متداول آن به عهده بسیاری از دانشگاهها و دانشکده های سراسر انگلستان است. در آینده، هنگامی که به دنبال شغل مناسب هستید، چنین موقعیتی، میتواند نقطه مثبتی برای شما محسوب شود.

انگلستان کشوری است که بخشی از سرزمین بریتانیا را تشکیل میدهد. مرزهای این کشور از شمال با اسکاتلند و از غرب با ولز مشترک است.

اگر تصمیم داشته باشید تحصیلات خود را در کشور زیبای انگلستان ادامه دهید، فرصت های بی شماری را در اختیار خواهید داشت. چه به دنبال یک زندگی پرهیاهوی شهری در دانشگاههای انگلستان واقع در قلب لندن باشید، و چه شهر کم جمعیت تری مانند پلیموت، بیرمنگام یا منچستر را ترجیح دهید، تحصیل در انگلستان، تجربه یک دوره زندگی را در اختیار شما قرار خواهد داد. ما بین درسها، از موزه های بی شمار لندن، کاخ باکینگهام و باغهای اطراف دیدن کنید و یا سفر یک روزه ای به شهر زیبای بث و مکان باستانی لوح سنگی داشته باشید. یا ممکن است تور عکاسی در اطراف ساعت جهانی بیگ بن، ساختمان پارلمان و وست مینستر را ترجیح دهید. مهم نیست برای تحصیل در انگلستان کدام منطقه را انتخاب می کنید، چرا که به هر حال پشیمان نخواهید شد.

بسیاری از دانشجویان به این دلیل انگلستان را برای ادامه تحصیل انتخاب میکنند چون معتقدند که زندگی در این کشور، به زندگی در کشور خودشان شباهت های کافی دارد. اما درک این موضوع مهم است که در عین حال که ایالات متحده و بریتانیا نقاط اشتراک بسیاری از لحاظ زبان، فرهنگ و تاریخ با یکدیگر دارند، اما بریتانیا کشوری کاملا مستقل و مجزا است.

تفاوتی ندارد که در کدام منطقه انگلستان مستقر باشید، به هر حال، پذیرفتن یک فرهنگ جدید، هیجان آور است. پس از پایان تجربه تحصیل در این کشور، با انبوهی از تجربه و خاطرات، نقاط مثبت فراوانی که در رزومه کاری و تحصیلی خود برای کارفرماهای آینده شما قابل توجه است و ارزشهای فرهنگی و سبکی از زندگی که متفاوت از سبک زندگی خودتان است، به کشورتان باز خواهید گشت. و آن موقع عجیب نیست که مایل به برگشتن به انگلستان باشید.
طراحی سایت ، برنامه نویسی اندروید در شرکت طراحی پرتو